ورود ثبت نام

پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت بین‌المللی است که با آن می‌توانید به راحتی از سایت‌های خارجی خريد کنيدو يا ، به سراسر جهان ارز منتقل کنید یا درآمدهای ارزی خود را دریافت کنید.شرکت پرفکت ماني در پاناما ثبت شده و اين کشور سياستهاي سختگيرانه ي مالي ندارد و از تحريم هاي آمريکا عليه ايران پيروي نمي کند به همين خاطر بهترين گزينه براي انتقال ارز براي ايرانيان مي باشد.

نحوه افتتاح حساب پرفکت مانی

برای افتتاح حساب در این سرویس فقط کافیست که به وب‌سایت رسمی آن به آدرس PerfectMoney.is مراجعه کرده و گزينه ثبت نام يا signup را بزنيد

و سپس اطلاعات خود را به طور صحيح و کامل وارد کنيد که شامل به ترتیب یک نام کاربری (دلخواه)، نام و نام خانوادگی، شهر، آدرس، کشور، کد پستی، ایمیل و شماره همراه خود را وارد کنید پس از ثبت نام، برای ایمیل شما یک کد عضویت (member id) ارسال می‌شود که باید از آن ( برای ورود به حساب کاربري خود استفاده کنید. حتما member id خود را در جایی یادداشت کنید ..با همين ثبت نامي که کرديد مي توانيد انتقال ارز کنيد وپرفکت مانی هیچگونه محدودیتی برای حساب های وریفای نشده قائل نیست. تنها مزیتی که حساب های وریفای شده به حساب های وریفای نشده دارند، کارمزدی است که در هر انتقال از فرستنده کم خواهد شد. بدین صورت که اگر حساب شما وریفای شده باشد و بخواهید پولی را از حساب خود انتقال دهید، به جای پرداخت کارمزد 1.99 درصدی، کارمزد 0.5 درصدی پرداخت خواهید کرد.بنابراین اگر با حساب پرفکت مانی خود مبالغ زیادی جابه‌جا می کنید، بهتر است برای پرداخت کارمزد کمتر، ،حساب خود را وریفای نمایید.

نحوه وریفای کردن حساب پرفکت مانی

برای وریفای حساب، بعد از ورود به اکانت خود در پرفکت مانی گزینه “settings” را از منوی بالای صفحه انتخاب و سپس مطابق تصویر زیر، از قسمت “Account Verification” بر روی گزینه ی “Verification management” کلیک نمایید.

در مرحله اول نیاز است، اسکن پاسپورت یا ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی یا کارت ملی خود را تهیه و سپس آپلود نمایید.برای ترجمه حتما به دالرترجمه های رسمی مراجعه فرمایید که قبض ترجمه شده شما مهر رسمی داشته باشد در نظر داشته باشید حتما مشخصات قید شده در پروفایل پرفکت مانی شما با اسکن ارسالی، مطابقت داشته باشد و از تمامی جهات یکسان باشد.بعد از تایید شدن اسکن با ایمیل به شما اطلاع داده می شود و سپس می توانید به سراغ مرحله‌ی بعدی بروید. در مرحله دوم نیاز است ترجمه رسمی قبض آب، برق، تلفن و یا موبایل خود را ارسال کنید.فقط توجه داشته باشید که آدرس روی قبض ارسالی، کاملا با آدرس مندرج در پروفایل پرفکت مانی شما مطابقت داشته باشد و قبض شما دارای تاریخ جدید باشد و بیشتر از ۳ ماه از تاریخ آن نگذشته باشد و همچنین قبض حتما به نام شخص شما باشد. بعد از تایید شدن اسکن با ایمیل به شما اطلاع داده می شود و سپس می توانید به سراغ مرحله‌ی سوم بروید. در این مرحله با واردن کردن شماره موبایل خود، از طرف پرفکت مانی با شما تماس گرفته خواهد شد و شماره ای را که اپراتور برای شما می خواند، در کادر وارد می کنید و در صورت صحیح بودن، حساب پرفکت مانی شما به صورت کامل وریفای می گردد.شماره موبایل خود را با فرمت کد کشور و شماره همراه وارد نمایید. 989444444444+ مدارک ارسالی شما باید به زبان انگلیسی و کاملا مطابق با اطلاعات وارد شده در پروفایل پرفکت مانی شما باشند. برای ویرایش اطلاعات پروفایل، می توانید پس از ورود به حساب کاربری خود در پرفکت مانی، از بخش “settings” اقدام فرمایید.

انتقال پول در پرفکت مانی

به حساب پرفکت مانی خود لاگین شده و از قسمت نوار منوی بالا، گزینه “Send Money” را انتخاب کنید. سپس گزینه “Single Payment” را برای انتقال پول مستقیم به یک حساب پرفکت مانی دیگر انتخاب می کنیم و سپس منویی همچون منوی زیر را مشاهده می کنیم که باید بخش های مختلف آن را پر کنیم. – در بخش “Amount” مقدار پول مورد نظر خود را به واحد مشخص شده، تعیین کنید. – در بخش “To Account” شماره حسابی که قصد واریز به آن را دارید وارد کنید. – در بخش “Description” توضیحات مربوط به دلیل انتقال پول را وارد کنید. پس از تکمیل اطلاعات فوق، روی گزینه “Payment preview” کلیک کنید تا جزئیات تراکنش را مشاهده نمایید. در نهایت در صورت درست بودن همه جزئیات، گزینه “Send Money” را برای پایان عملیات انتقال انتخاب کنید.

ساخت ووچر پرفکت مانی

برای ساخت ووچر ابتدا به اکانت کاربری خود در وب سایت رسمی پرفکت مانی وارد شده و سپس از طریق منوی بالای صفحه، گزینه Withdraw را انتخاب و سپس گزینه e-Voucher را برگزینید. در بخش بعدی گزینه “Purchase a new e-Voucher” را برای ساخت یک ووچر جدید انتخاب کنید. در مرحله بعدی باید کیف پولی که قصد دارید تا ووچر از طریق آن شارژ شود را انتخاب کنید. به عنوان مثال ما کیف پول دلاری پرفکت مانی را انتخاب می کنیم. در قسمت بعدی نیز مقدار اعتباری که قصد داریم تا ووچر داشته باشد را وارد می کنیم. سپس گزینه “Preview Purchase” را انتخاب می کنیم.پس از این مرحله، اگر کیف پول شما به اندازه مقدار ووچر مورد نظر و همچنین کارمزد ساخت ووچر که 1.9 درصد کل مقدار ووچر می باشد، اعتبار داشته باشد، اطلاعات ووچر ساخته شده به شما نمایش داده می شود و می توانید از این ووچر برای انتقال وجه یا خرید آنلاین استفاده کنید.