ورود ثبت نام

قوانین و مقررات

ثبت نام در سایت فراکوین به منزله قبول تمام قوانین سایت می باشد لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمایید

فراکوین از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذور است.

هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی، مشخص نبودن منبع پول، پولشویی و… به منزله فریب سایت فراکوین بوده، و فراکوین این حق را برای خود محفوظ میدارد تا نسبت به معلق نمودن حساب کاربری شخص خاطی اقدام نماید و تمامی اطلاعات هویتی فرد خاطی را به مراجع ذیصلاح اطلاع خواهد داد.

واریز وجه به حساب سایت توسط شخص ثالث طبق قوانین بانک مرکزی ممنوع میباشد، لذا واریز کننده وجه ریالی و درخواست کننده سفارش باید یکسان باشند. معادل ریالی در هنگام واریز وجه به حساب سایت باید از حساب شخص متقاضی (کاربر عضو و احراز شده در سایت) حواله شود و در صورت نقدی بودن وجه واریزی، نام واریزکننده با نام کاربری احراز شده مطابقت داشته باشد. بدیهی است در غیر این صورت به درخواست حواله مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.

در صورت احراز استفاده شخص ثالث از حساب کاربری، حساب کاربری مسدود خواهد شد و تمامی عواقب ناشی از این عمل متوجه کاربر خواهد بود.

فراکوین هیچ گونه مسئولیتی در خصوص ثبت نادرست حساب گیرنده وجوه ریالی و ارزی از سوی کاربر را نمی پذیرد و تمامی خسارات ناشی از این اشتباه بر عهده کاربر می باشد.

ثبت نام و ثبت سفارش در فراکوین به منزله ی تایید کتبی و امضای قوانین و مقررات فراکوین میباشد و هیچگونه عذر و بهانه ی بعدی از سوی کاربر برای فراکوین قابل قبول نخواهد بود.

تسویه حساب در ساعات اداری زیر نیم ساعت انجام می شود و در ساعات غیر اداری نیز سعی بر آن است که در سریعترین زمان ممکن انجام شود و حداکثر زمان تسویه حساب قبل از ظهر روز بعد می باشد